24 Nisan 2017 Pazartesi

PROJE SORUMLUSU İŞ İLANI

 

Ankara’daki proje ofisimizde 7 ay süresince yarı zamanlı çalışacak, çok iyi İngilizce ve Türkçe bilen 'Proje Sorumlusu' arıyoruz. Tahmini işe başlangıç tarihi 1 Haziran 2017’dir.

 

Proje Sorumlusu, Uluslararası Af Örgütü Türkiye Şubesi tarafından düzenlenecek olan “Uluslararası Mülteci Konferansı”nda görev alarak, tüm hazırlık, organizasyon ve iletişim çalışmalarının, gerekli web tasarım, görsel tasarımların ve proje kapsamında üretilecek tüm basılı malzemenin tüm süreçlerinin Kampanyalar ve Aktivizm departmanıyla işbirliği halinde yürütülmesinden, proje bütçesinin yürütülmesi ve izlenmesinden, proje süresince ve bitiminde raporlama ve değerlendirmenin yapılmasından sorumlu olacaktır.   

 

Aranan Nitelikler:

·         Üniversitelerin 4 yıllık örgün eğitim programlarından mezun olmak

·         Mükemmel İngilizce ve Türkçe bilgisi

·         Sözlü yazılı iletişim becerisi

·         Organizasyon becerisi

·         Uluslararası Konferans-Sempozyum organizasyon ve bütçe yönetim deneyimi

·         MS Office ve Adobe Photoshop (ve benzeri) ve Word Press programlarını kullanma becerisi

·         Daha önce benzer bir pozisyonda çalışma deneyimi

 

Adayların fotoğrafsız Türkçe ve İngilizce özgeçmişlerini ve Türkçe bir niyet mektubunu, konu satırında Ref: PA1701 referans koduyla, ik@amnesty.org.tr adresine göndermelerini rica ederiz.


Yukarıda belirtilen şekilde yapılmayan başvurular kesinlikle değerlendirmeye alınmayacaktır. Başvurunuz elimize ulaştığında, başvurunuzun tarafımıza ulaştığına dair bir teyit mesajı gönderilecektir. Görüşme için seçilen az sayıdaki adayla yapılacak olan mülakat Türkçe yapılacak ve başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır. Sadece görüşmeye çağrılacak adaylar ile iletişime geçilecektir. 


Proje Sorumlusu’nun ayrıntılı görev tanımı ve pozisyon için gerekli temel beceriler hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için lütfen işaretli yerleri tıklayınız.
 

**Kuruluşumuzda yaş, din, ırk, etnik köken, cinsiyet, engellilik, cinsel yönelim ve benzeri sebeplere dayalı ayrımcılık yoktur. Kadın adayların başvurusu özellikle teşvik edilmektedir.

 

Son başvuru tarihi 5 Mayıs 2017saat 18:00’dir.

 

 

Etiketler: İş ilanı